Witamy!

Hodowlą i przetwórstwem ryb zajmujemy się od dwudziestu lat. Profesja Rybaka jest pracą wymagającą i niezmiernie odpowiedzialną – dlatego – codziennie staramy się, aby ryby pochodzące z naszych zbiorników nie tylko dobrze prezentowały się na talerzu, ale również wybornie smakowały naszym klientom.

Specjalizujemy się w hodowli ryb karpiowatych (materiał zarybieniowy i ryba handlowa) oraz narybku sandacza. Ponadto dysponując urozmaiconą ofertą gastronomiczną naszym gościom proponujemy bogaty wybór dań rybnych serwowanych w różnej postaci (ryba w galarecie, smażona, wędzona, grillowana, gotowana, na kwaśno).

Nasze gospodarstwo tworzą obiekty w miejscowościach Sierakowice, Trachy i Sośnicowice (wszystkie leżą w powiecie gliwickim). Dysponujemy nowoczesnym sprzętem ciężkim i specjalistycznym, który zapewnia nam pełną autonomię w każdym aspekcie prowadzenia gospodarstwa rybackiego.

Sukcesywnie dbamy o rozwój naszej działalności poprzez powiększanie areału, zakup niezbędnego sprzętu oraz przede wszystkim poprawianie wyników produkcyjnych. Zaopatrujemy innych hodowców oraz instytucje takie jak Polski Związek Wędkarski w materiał zarybieniowy czy rybę handlową.

Stale dostarczamy ryby do następujących restauracji:
– Hotel & Restauracja „Zajazd Idylla”
– Smażalnia Ryb & Tanie Noclegi w Sierakowicach
– Smażalnia Ryb & Tanie Noclegi w Ujeździe

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego gospodarstwa i spróbowania naszych dań rybnych!

~Smażalnie Ryb & Gospodarstwo Rybackie Dylla – Ryby z najlepszego źródła