Smażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, Dylla

Pokoje gościnne w Ujeździe

Smażalnia Ryb w Ujeździe posiada w swojej ofercie miejsca noclegowe w atrakcyjnych cenach. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy pokoje gościnne w wariantach jedno, dwu i trzyosobowych.

Oferowane pokoje wyposażone są w bezpłatny internet bezprzewodowy, TV oraz osobne/współdzielone łazienki (opcjonalnie). Ponadto przy naszym obiekcie zlokalizowany jest obszerny parking oraz działająca Restauracja – Smażalnia Ryb. Za dodatkową opłatą serwujemy naszym gościom śniadania.

Zapraszamy do współpracy firmy prywatne i inne instytucje szukające dla swoich pracowników najtańszych noclegów – już od 35 zł od osoby za dobę! Wystawiamy faktury VAT.

Kliknij i sprawdź naszą atrakcyjną lokalizację na mapie.

Nasz lokal położony jest w atrakcyjnej lokalizacji, która przypadnie do gustu zarówno tym, którzy odwiedzają Śląsk i Opolszczyznę w celach biznesowych (bliskość GOP, Gliwic, Kędzierzyna-Koźla, ZAK, KSSE Katowice/Gliwice, SAG Ujazd/Olszowa oraz autostrad A4 i A1), jak również dla miłośników turystyki pieszo-rowerowej. W okolicy znajdują się lasy, łąki, pola, zbiorniki wodne (jezioro Pławniowickie, Kanał Gliwicki), Góra św. Anny, liczne trasy rowerowe oraz trasa żeglugi śródlądowej Kanał Gliwicki – rzeka Odra).

Naszym atutem jest położenie, które gwarantuje szybkie przemieszczanie się pomiędzy obranymi destynacjami. Smażalnia Ryb & Tanie Noclegi w Ujeździe mieści się:

  • na granicy województwa śląskiego i opolskiego
  • obok drogi krajowej nr 40 (Pyskowice-Kędzierzyn-Koźle-Głuchołazy)
  • w pobliżu autostrady A4 (7km od zjazdu „Łany”, kierunek Pyskowice-Kędzierzyn-Koźle) i A1
  • 7km od SAG Ujazd/Olszowa
  • 15km od KSSE Katowice/Gliwice
  • 2km od granicy miasta Kędzierzyn-Koźle
  • 40km od międzynarodowego portu lotniczego Katowice-Pyrzowice

Zachęcamy do rezerwacji pobytu oraz kontaktu telefonicznego, mailowego i polubienia nas na Facebooku.

Kontakt/Dojazd Smażalnia Ryb w Ujeździe Menu