Smażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, Dylla

Smażalnia Ryb w Sierakowicach

Smażalnia Ryb w Sierakowicach jest naszą pierwszą restauracją, której początki sięgają 1998 roku. Jest to lokal cieszący się niesłabnącą popularnością wśród gości z województwa śląskiego, opolskiego, a także innych zakątków Polski i Europy. Smażalnia jest ulokowana nad stawami, które w znacznej mierze zasilają jej jadłospis. Restauracja serwuje ryby smażone słodkowodne (z własnej hodowli) oraz morskie, filety i tusze.

Kliknij i zobacz skąd bierzemy świeże ryby słodkowodne każdego dnia.

Dla naszych gości przewidzieliśmy trzy sale konsumpcyjne, dwa ogródki piwne oraz obszerny parking na kilkadziesiąt samochodów. Lokal wyposażony jest w bezpłatny dostęp do internetu bezprzewodowego oraz klimatyzację. Położenie restauracji wśród lasów, pól, łąk i stawów sprzyja uprawianiu turystyki pieszo-rowerowej.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów w grudniu 2016 roku przy Smażalni uruchomiliśmy wędzarnie ryb, stwarzając możliwość nabycia świeżych ryb wędzonych każdego dnia. W bezpośrednim sąsiedztwie Smażalni znajduje się punkt sprzedaży ryb żywych, gdzie nasi goście mogą zakupić wyhodowane przez nasze gospodarstwo ryby. Ponadto, w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa pokoje gościnne w atrakcyjnych cenach, które znajdują się nad restauracją.

Smażalnia jest ulokowana w Sierakowicach (gmina Sośnicowice, powiat gliwicki), w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 408, na granicy województwa śląskiego i opolskiego. Blisko stąd do ważnych ośrodków miejskich i gospodarczych jak Gliwice, Zabrze, Katowice, Kędzierzyn-Koźle. W odległości ok. 15km znajdują się węzły autostrad A4 i A1, a najbliższy port lotniczy Katowice-Pyrzowice oddalony jest o ok. 45km.

Realizujemy zamówienia na wynos (odbiór na miejscu), w naszej restauracji można płacić kartą płatniczą. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i polubienia nas na Facebooku.

Szukamy pracowników! Kontakt/Dojazd Menu Wędzarnia Ryb Tanie noclegi Gospodarstwo Rybackie Dylla Smażalnia Ryb w Ujeździe

Sierakowice Smażalnia Ryb Ujazd Karp RybySmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, Dylla