Smażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, Dylla

Smażalnia Ryb w Ujeździe

Smażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, DyllaSmażalnia Ryb, Sierakowice, Ujazd, Ryby, Karp, Śląsk, Hodowla, Gospodarstwo, Rybackie, Dylla

Smażalnia Ryb w Ujeździe działa nieprzerwanie od 2002 roku. Lokal stanowi kontynuację dla naszej pierwszej Smażalni w Sierakowicach. Menu restauracji w żaden sposób nie odbiega od tego oferowanego w Sierakowicach. Można w nim zatem spotkać ryby słodkowodne (własnej hodowli) oraz morskie, filety i tusze.

Kliknij i zobacz skąd bierzemy świeże ryby słodkowodne każdego dnia.

Smażalnia Ryb w Ujeździe została wyposażona w klimatyzację, stałe nagłośnienie, czy dostęp do darmowego internetu bezprzewodowego. Obok lokalu zlokalizowany jest obszerny parking. Na naszych gości czekają dwa ogródki piwne, dwie sale konsumpcyjne (organizujemy imprezy okolicznościowe do 60 osób z dowolnym mięsnym/rybnym menu) oraz pokoje gościnne w atrakcyjnych cenach. Ponadto dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw dla dzieci.

Podobnie jak w Sierakowicach w lokalu prowadzona jest sprzedaż świeżych ryb wędzonych, które trafiają do nas z sierakowickiej wędzarni.

Smażalnia Ryb jest zlokalizowana w Ujeździe, przy drodze krajowej nr 40 (trasa Pyskowice-Kędzierzyn-Koźle-Głuchołazy), na granicy województwa śląskiego i opolskiego. W odległości 7km znajduje się najbliższy zjazd z autostrady A4. Blisko stąd do Gliwic, Zabrza, Tarnowskich Gór, czy Kędzierzyna-Koźla. Ponadto usytuowanie Smażalni wśród lasów, pól i łąk stwarza doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszo-rowerowej. W odległości ok. 2km (na Kanale Gliwickim w Ujeździe) działa czynna przystań żeglarska, dzięki czemu nasi goście docierają do nas nawet statkami!

Realizujemy zamówienia na wynos (odbiór na miejscu). Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz polubienia nas na Facebooku.

Kontakt/Dojazd Menu Wędzarnia Ryb Tanie noclegi Gospodarstwo Rybackie Dylla Smażalnia Ryb w Sierakowicach